Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

Datum objavljivanja: 21. Sij 2021.
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRdown Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari

 • Ledi cpate me Erin ishit bukur. Ta prishi mendjen M. Nuk te le Antoni kacurrel. Ketu do jemi Mendoje pak.Ok?

 • Ana ska qene ndonjehre llapazane dhe ia mbylli gojen Arbri.!Ana i di limitet dhe ska nevoje per Arbrin. PSE IKU? SE NUK E ARRINTE ANEN OK ? MOS IAA FUSNI KOT.

 • Po Jasmi, ishte bo e mire sot por pa edukate me Andin. Nuk flitet ashtu ne Tv. Ai eshte djale i mire i dashur shume sport jep pozitivitet. Ajo donte vemendjen e te tjereve. U zu kot me Saren.

 • Guxo dhe lufto. Kerko ndihme. Nuk eshte turp gjithmone nese e do e ndjen.po pres.

 • Ana ishalla kemi ndonje gje pozitive ne Prajm. Do Zoti.

 • Ana shyqyr qe se zgjodhi asnjera R. Do me vinte shume inat. Ai besoj do dilte per inat Nuk e di ta lexoj vetem e shikoj se bluan dicka eshte ne siklet se folli ashper dhe si do ta mmenaxhoje tani situaten!?

 • Ana letra ishte vertet suprize por nenkuptohej se kush ishte zgjedhja. Mua me lle pa fjale por dhe ne ankth. Shpresoj per mire. ZOTI ME JU. 💖💖💖

 • He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron

 • Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮

 • O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon

 • Lajf emisjone per puthjen

 • Mevlan mavria 🤣🤣🤣

 • QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu

 • King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪

 • I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣

 • Faleminderit miqet e mi ju dua pafunde .. love all my friends ❤️🇦🇱🇹🇷🙏

 • Mevlani esht i martu ne gjermani

 • Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un

 • hrdown.info/block/video/0XeFqtCjo69pmrs

 • hrdown.info/block/video/0XeFqtCjo69pmrs

 • hrdown.info/block/video/0XeFqtCjo69pmrs

 • Vk melisa me sindin jan me kokrat k...

 • Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣

 • 12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin

 • 10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje

 • 10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯

 • 8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc

 • Use me like the "Emision Idiot" button

 • Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit

 • hrdown.info/block/video/sZ6nrZSMh71rfLM

 • Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄

 • Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht

 • I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci

 • Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.

 • O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës

 • Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja

 • BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI

 • kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares

 • Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder

 • Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj

 • Live in wafi area not in karama

 • Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti

 • e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂

 • Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️

 • ALLAHU JU RUAJTE

 • MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE

 • Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp

 • 😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq

 • O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn

 • keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱

 • Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss

 • Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!

 • Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 • Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh

 • 41:03 e qeshne djallzore

 • Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣

 • Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.

 • Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun

  • Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 • O Sindi o mikroskopike

 • I got second hand embarrassment from watching this

 • Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...

 • It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..

 • I er if kehf keh key 😂😂😂😂

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎

 • O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj

 • Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.

 • Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.

 • Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.

 • Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak

 • Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,

 • Mevlan mavria ahahhahahahha....

 • Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco

 • Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )

 • hrdown.info/block/video/k5tws7yYfqeGmck&start_radio=1

 • Shum shkojn melvani dhe ledjana

 • Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa

 • Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin

 • Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi

 • Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer

 • Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤

 • Jeni martuar

 • Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.

 • Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.

 • Mevlan je nr 1

 • Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...

 • Ky Almendi eshte shume vari borën.

 • Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵

 • Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave

 • Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane

 • Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️

 • Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt

 • From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin

 • Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun

 • do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣

 • Shume bukur

 • Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅

 • 😀

 • 😀

 • Tea na cave trapin