Top Channel Albania

Top Channel Albania Top Channel Albania

 • 30
 • 2,7 tis.
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Video

Komentari

 • Braaaavoo ooo atdhe

 • Ju lumt mema

 • HAHAHAHAHHAAHA

 • Kesaj i thon te behesha dhe nje her nuse pa dia une si te nuseroja 😂😂

 • Qikjo antonelanka ardh me bo sho kjo osht bich e iatalis

 • 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🐄🐄🐄🐄🐄🐄

 • bo bo

 • Fake Emisjoni mo Fake osht bo emisjon borrdellos Edhe Arjani sosh aq i mir sa e bojn njerzit Aktor esht dhe Ai

 • Pse ndihem ne siklet kur shoh tean dhe beartin aty pas gjithe atyre qe kane ndodhur 🙄

 • Nuk edi si prish njeriu misionin vet. Tea e mashtroj nje publik te ter. Ne kete emision dhe prap ktu. Nuk e shikoj me perputhen

 • Nga hera iken zeri shum keq

 • ku do gjejm burrr per ty do ti them plakut neser

 • lushnjaret t tera t ngelura n dere 😂

 • Xaxaxaxacacacacca

 • Se di ca ndodhi me antonelen se ajo ishte e mir aman m se per mu asnjoni sesht i keq aty thjesht dun pak fam po sbesoj se gjithcka esht me skenar se ska shanc me tu cenu e drejta der n ate pik.

 • Arjan edhe Ty eke vendit te ata shokt e tu se edhe Ty +40 haha

 • Turpi ska kufi kja eshte e gjitha

 • Antonela Laraskë Egërsirë kjo Narkomane ku te ben rehat mor Mevlan nese ke ndje per ledjanen nuk esht duhur te vraposh pas Antonela putanes per mendimin tim Antonela duket si rrugaqe droguar pavarsisht si mundohet para kamerave por duket SE nuk esht Vajz korrekte.

 • Tea si lopt me cica jasht

 • Eshte e vertete qe Antonela nuk e pelqen vertet Mevlanin. E ka pranuar vete

 • Po Arjani ku do futet ne + 70 ?

 • Me duket si me virus mevlani ne ket emison ne fyryre sy dhe hunde duket I kuq ik mevlan djali bej kontroll dhe tampon se nuk nenvlesohet ky virus. Kape ne kohe mos e nenvleso

 • Nuk e di kush ma shpifi me shume sot hipokrizia e Arjanit dhe e Bores apo e Teas qe bënin sikur skishte ndodh asgje dhe po flisnin per dashurine e madhe......... qe doli me burre dhe u kthye me dashnor....

 • Nuk ka nuse ketu per mevlanin

 • TEA & BEART ❤❤💋 Ka me plas shqipja ana1 kur te shofin Tean ne perputhen Se gjith ja kan pas inati Teas

 • We si flasin te gjithe ne te njejten kohe!!! Gje nuk meret vesh

 • Hallall olsa i nxjerr i sjell kto per pak fam hajt harrojn se kan karakter

 • Atdheu bravo qe ithe mevlanit Mo's e ler at antonelen me Lujt me ATo 2 ajo osht pa vlera tani

 • Ozzzoooot cfarë servilizëm ka në top chanel

 • O fallcooo gjithe bejn aktrim vetem per leke dhe fansa

 • Gjirokastriti ka motorr mos me harxhu.. Hahahah

 • Dojna duhet te vije nje xhiro ne Angli ..ne vendin me te emancipuar te botes dhen te shikoji me syte e saj frmrat qe bejne cdo lloji profesioni..

 • Juli po ndjek moden, si rimorkua skoden lol

 • Ah vajzat e sodit ke met pa nuse o mevlan edhe kjo ledjana pa mend asht edhe kjo lloj tipi ta nxin jeten nuk asht mevlani per te

 • Ore kta plus 40 nuk kan frik se mos i ze ndonje virus e na vdesin neper takime

 • me erdhi mir shum qe antonela nuk jua vari atij kercimi as mbylljes uroj qe te mbaj nje qendrim aty per te gjith edhe te marr nje vendim me ate sjellje edhe te fokusot tek pelqimi i saj mos te ndryshoj mendim

 • Tiii humane oooo zoot io antonel caaa fallco je e pa edukat e pa shpirt hiknmoj tregove fytyren

 • Me ne fund, sbullohet ftyra dyt. Perpara me Ana1 pastaj Melisa tashti Antonella

 • sa te mrekullueshem pjesmarresit e +40. Samiu je super simpatik, shoh nje cift me mesuesen!!

 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 a moj antonela

 • Te lumt Atdhe

 • Shum mir eka mar Bearti Tean me pervoj shum te madhe dhe me shum.kilometra ta gzosh miku

 • Antonela esht nje aktore kerkoi falje ledjanes edhe mevlanit moj aktore bravo atdhe

 • Antonela me e mira cuc qe ka hy e ka dal nga aty

 • Degjenerim

 • Kur mora vesh qe eshte Tea me Beartin e kom prit dej dul e plota na e kan kenaqur shpirtin Bravo Atdhe kurr me mir se sante ske fol Antonela Mevlani ja kan nxi jeten Ledianes Qeli syt o Mevlan Antonela ka ba loj me ty pej fillimi vetem Me pa qysh po reagon Atdheu

 • Kto femrat jane shume feministe dhe acaruse. Kur eshte puna per te bo pune krahu thon beje ti se je mashkull kurse kur eshte puna per te la enet dhe me la shtepine ankohen. Pse vetem mashkulli do ti bej te gjitha? Nese i kerkon mashkullit te bej punet e veshtira atere dhe ju lajini enet dhe mos na cani trapin si teper

 • Antonela je nje bich ok idjote femer ftyra jote doli

 • O atdhe ta hongsha shpirtin ma ke knaq zemren sot❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Lediana te pergezoj per durimin qe ke ndaj Antolopes bravo tqofttt👏👏

 • Bora ti je nji hipokrite moj bunder deri dje i shavet sot po i bo lajka

 • Bled mane 1

 • Atdheu ka urdher nga Olsa puth femra ul femra e Pastaj largohet Atdhe po na behesh vegel e Olses

 • Embelsira per ne fund '' Triumfoj dyfytyrsia '' 🎭🏆🎭🏆

 • Kta nfund 🤮🤮

 • TEA??👀👀😳😳👏👏👏olsa.

 • Shqipja pasi pa sot Tean dhe Beartin ne Prime e kuptoi qe Olsa e perdori 🤷‍♀️

 • Aaantoneeelaaa ooo faaallcoo ate nat thee me vjen keq tani del sì lli e eger hiik moooj se tregon veten se je nje kooompleeet fallco

 • Dhe ne fund te nates 'triumfoj dyfytyrsia' 🎭🏆

 • ta shohim me hollesisht lidhjen e teas se mos prap po na hedh hi syve dhe esht ne lidhje me olcen😂

 • Cja bere Mir atedhe asaj idjotes bravoo...ledjana me e mira

 • Bravo atdhe

 • O antonel e pafytyre..i thua ledjanes ben loje a lojen me te madhe ben ti qe puth dike tjeter e tani thua du mevlanin po ik shpi moj aktore se sdi si te lejon te qendrosh aty produksioni pasi ul aq poshte nje femer por mos harro se edhe ti je nje femer. Meriton perjashtim te menjehershem..

 • Shum bukur kan mena knaq

 • ca robqimi ky manushi , mire qe ste len me fol po dhe te nderpret ne mhb qe mezi pret me e dgju

 • ❌sa e semur Shqipja o zot o zot drrejtoje ne rrugen e zotit kete femer 🤦‍♀️

 • Tea dhe Bearti shume te mire. Qofshin te lumtur. ❤️❤️

 • Mos kshtu se femer mos ashtu se femer po hapni kembet qihuni edhe me qent endacak se ku te shkosh femra duhet ti mbyll kembet moj e mare ske tradit shqiptari ti NA FLLIQET KOMBIN

 • Bravo athe👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🙌👍🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 • Tani me gra po qe do ket muhabet

 • Ca po bahet re se na cmendet

 • programi me hipokrit e me fallco

 • Nuk e besova qe atdheu osht qeshtu me ule ni femen a deri dje arjonit i ka thon qas mos tash se sheh veten qe e bani qata te njejten si arjoni per mu atdhe e ke kllz karakterin e njerit 0 edhe .

 • Perderisa e ke perjetuar bullizimin si mund te bullizosh dike tjeter oj antonel ncnc👎🏻👎🏻femer e poshter🐉

 • 379

 • Atdheu nuk eshte burre idjot

 • Trujt zoti ATDHE ja cjerre masken asaj zhelesh tu bo si p* intelektual, dhe zemer mir. Ma zemer zez skam pa najher se kjo femer. me vjen keq per te..... te perjashtohet nga progromrami se na shpifet. Hy kot pa lidhje mes nje cifti qe mund te ket me te vetet lidhje seriose. MELVI❤️ LEDY

 • Kot o Tea na ke del prej qejfit me mashtrimett pff🤮

 • ky esht emisioni qe te mson te q&£@i sa me shum mos e mani kot jepeni pjeshken

 • Antonela; si e dashuron moj ndonje njeri skeni pasur asnje raporti e sjeni puthur kurr, apo jeni puthur e une spo e di; ? Kurse nderkohe kjo ka puthur Atdheun msheftas🤦‍♂️😆mendon cfare ka bere kjo , bejn edhe te tjerit🤔🤣